Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma

London Magie vodových barev

1 390 Kč 1 590 Kč 1 790 Kč 1 690 Kč 1 890 Kč 2 090 Kč 1 990 Kč 2 290 Kč 2 590 Kč 2 390 Kč 2 690 Kč 3 090 Kč 2 990 Kč 3 290 Kč 3 890 Kč od 1 390 Kč
Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Zvolte variantu
Typ kresby
Počet osob
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Velikost obrazu ?
Expresní zhotovení ?
Budeme kreslit dílo podle více fotek?

London - Ručně malovaný portrét dle fotografie

Portréty ve stylu London jsou důkazem, že síla uměleckého díla leží právě v jeho jednoduchosti. Vodové barvy stékající na bílém plátně se dokonale snoubí s černobílou, tužkou malovanou siluetou obličeje či postavy. Portréty v tomto stylu silně vzbuzují emoce a zaručeně obměkčí srdce kterékoli obdarované osoby. Celý portrét je kreslen ručně na papír, převeden do elektronické podoby, a poté vytištěn. London je nabitý silným uměleckým nádechem, který vnese obdiv, harmonii a pohodu do kterékoli místnosti. 

 

Detailní informace...

Kategorie: Portréty

Styl London

Postup:

Zvolte svou možnost 

Zvolte velikost obrazu a počet osob, které na portrétu budou zobrazeny. Zvolte zda chcete tisk na plakát nebo jako obraz na plátně.

Přiložte fotografii

Jednu, nebo více fotografií, kdy postavy sloučíme do jednoho portrétu. Čím lepší kvalita fotografie bude, tím přesnější detaily budeme moci zapracovat.

Definujte požadavky

Můžete nechat tvorbu kompletně na našich umělcích nebo do poznámky sepíšete požadavky, které si do portrétu přejete zapracovat (například. černobílý, barevný, přidat či odebrat prvky...)

Dokonalý dárek je hotový

Dostanete náhled ke shlédnutí. Před samotným tiskem si náhled s vámi odsouhlasíme, abychom zajistili vaší spokojenost.

 Zhotovení obrazu do 10 dní + expedice. Expresní zpracování je hotové do 5 dní.

 

Tvorba

Portréty London jsou kresleny přímo na papír. Náš umělec nakreslí tužkou siluetu, vodovými barvami vystihne krásu malované osoby a dílo doplní o řadu zajímavých efektů. Na přání lze vybrat barevné schéma. Hotový obraz se následně převede do digitální podoby a vytiskne na plátno vámi zvolené velikosti. 

 London progression2

Naši umělci se mohou pochlubit několikaletou praxí s tvorbou grafiky portrétů.  Základ každého portrétu vytváří produktově grafický tým. Ten rozhodne o primárním konceptu portrétu a zvolí vhodné do sebe zapadající designové prvky. Poté váš portrét putuje k rukám profesionálního grafika, specialisty na konkrétní grafický styl. Díky našemu specialistovi pak během pár dní vznikne stylová verze portrétu z vaší fotografie přenesené do digitální podoby. Finální dílo na závěr tým reviduje, abychom dosáhli vaší maximální spokojenosti. Ke každé tvorbě přistupujeme individuálně s důrazem na precizní a osobité provedení. 

Tisk

Portréty tiskneme na kvalitní malířská plátna napnutá do dřevěného rámu nebo na fotodesky. Jejich velikost lze vybrat z naší nabídky přímo v objednávce. Máte-li požadavek na jinou velikost plátna, jsme schopni v tomto ohledu splnit takřka jakýkoliv požadavek po individuální domluvě. 

 

 

Tisk na plátno 

Tiskneme na vysoce kvalitní plátna určená pro tisk ve vysokém rozlišení. Plátna napínáme do dřevěných borovicových rámů o tloušťce 19mm. Plátna mají speciální povrchovou úpravu (laminace) odolnou vůči UV záření, vlhkosti a poškrábání. Obraz je omyvatelný. Na obraze se vytvoří tenký saténový film, který podtrhne barevné tóny a obraz tím ještě více oživí. Díky naší povrchové úpravě garantujeme barevnou stálost obrazu. 

 

Tisk na plakát A3

Tiskneme na kvalitní papír s gramáží 210g/m². Rozměr plakátu je 40x60cm. postery jsou tisknuty eco solventními barvami odolnými vůči UV záření, díky kterým barvy vydrží dlouhé roky. Ideální doplněk připraven do clip rámů nebo jen tak k přilepení na zeď.

 

Elektronická verze portrétu

V případě objednání verze bez tisku, pošleme hotový portrét v plném rozlišení ve formátu JPG. Standardně připravujeme dokumenty pro tisk do velikosti 40 x 60 cm. Tento a jakýkoliv menší rozměr je tak možné kdekoliv a na čemkoliv vytisknout. Není problém zhotovit formát na přání. 

Platba

Vzhledem k tomu, že se jedná o zakázkovou výrobu na míru vašemu zadání, vyžadujeme platbu předem. Platit můžete pomocí karty online nebo klasickým převodem na účet. 

Náhled

Před samotným tiskem vždy posíláme náhled ke schválení. V případech, kdy je portrét malován na papír, posíláme náčrt v polovině zpracování. Jedna kosmetická korekce je v ceně portrétu. 

Dodání

Zhotovení obrazu trvá 10 dní. Poté vaši zakázku budeme odesílat kurýrem na vaši adresu. Doba zhotovení může být delší v případě, že bude poptávka 4 a více osob na jednom portrétu. 

Připomínky

Do poznámky co nejpřesněji popište vaše požadavky, abychom je mohli zapracovat. V případě jakýchkoli dotazů se na nás můžete obrátit s dotazem.