Časté otázky a odpovědi

Je možné nakreslit portrét z více fotografií?

Ano, Pokud nejsou osoby, které si přejete namalovat, na jedné fotce, nebo si přejete, aby na portrétu měly osoby výraz z jiné fotografie, nebo prostě si ať vybereme z více fotek "to nejlepší", není problém :) Namalujeme portrét velmi přirozeně, jakoby vznikl z jedné fotografie. 

 

Kolik osob na portrétu maximálně může být? 

Kreslíme jak portréty malého počtu osob, tak velké rodinné portréty 10 a více osob. Kontaktujte nás na info@iportret.cz, do chatu nebo na tel 737 652 776 pro individuální konzultaci díla a doporučení velikosti obrazu či kompozice osob. 

 

Jsou portréty malované přímo na plátno?

Všechny portréty jsou tištěny na plátno. Většina stylů je malováno na grafickém tabletu. Některé styly jsou malovány přímo na papír a následně převedeny do elektronické podoby. Žáden ze stylů nemá předdefinovanou kresbu nebo prvky. Všechny portréty jsou kresleny ručně na "čistém papíře". Každý portrét je 100% originál, dělaný jen pro vás. 

 

Mohu si do portrétu navymýšlet něco, co není přímo na fotografii?

Samozřejmě. Umazat či přikreslit cokoliv není problém. Máte-li na fotografii rolák, ale přejete si na portrétu košili? Nebo na fotce máte gumáky ,ale přejete si mít sexy podpadky? NENÍ PROBLÉM. Pokud nám dáte přesné instrukce tak vás namalujeme klidně jako antického boha či bohyni sedící na jednorožci :) 

 

Chci párový portrét, ale nemám fotografii páru společnou. 

Není problém. Pošlete nám dvě fotky a my postavy do portrétu spojíme.

 

Jak dlouho trvá zhotovení?

 Zhotovení portrétu v případě objednaného tisku trvá 10 pracovních dní od objednání. Poté zakázku budeme odesílat kurýrem na vaši adresu. Expresní tisk trvá 5 pracovních dní od objednání. Poté vaši zakázku budeme odesílat kurýrem na vaši adresu. Doba zhotovení může být delší v případě, že bude poptávka 4 a více osob na jednom portrétu. 

 

Dostanu elektronickou podobu portrétu?

Ano. Ke všem objednávkám zasíláme elektronickou verzi portrétu ve formátu jpg v plném rozlišení, která je v ceně.

 

 Zpět na hlavní stránku

 

Mohu si objednat jiný rozměr obrazu či plakátu než ten, který je v nabídce? 

Samozřejmě. Vše lze domluvit při individuální domluvě na info@iportret.cz nebo v online chatu. Podobně kdyby kompozice vámi zaslané fotografie neseděla na zvolený rozměr, sami vám navrhneme rozměr vhodnější pro daný portrét. 

 

Kdo portréty maluje?

Každý styl má svůj tým umělců, kteří se na tento styl specializují. Většinou se jedná o umělce s dlouholetou praxí v oblasti designu, vektorových kreseb a kreseb samotných portrétů. Vaše požadavky jsou s umělci individuálně probírány formou krátké porady produktového a uměleckého týmu. 

 

Mohu si výslednou verzi zrevidovat? 

Před samotným tištěním posíláme hotovou verzi portrétu k nahlédnutí. Jedna kosmetická korekce je v ceně. Jako kosmetická korekce se rozumí úprava barev, proporcí a všech lehce editovatelných úprav. Změna vyžadující překreslení celého nebo velké části portrétu do těchto úprav nezapadá. Takováto úprava je pochopitelně možná, nicméně je adekvátně účtovaná dle individuální domluvy. 

 

Jakým způsobem mohu ovlivnit finální podobu portrétu?

Ke každé objednávce je možné sepsat poznámku. Relevantní informace jsou například výběr barev či barevného tématu, umístění jednotlivých grafických efektů, přimalování či odmalování částí těla nebo obličeje, přidání textu do portrétu,...Čím přesnější poznámka bude tím více vaše očekávání splníme. 

 

Platím při objednávce poštovné?

Ne. U našich objednávek se poštovné neplatí.

 

Je na obalu vidět název společnosti? 

Nikoli. Portréty balíme tak aby předčasně nezničily zážitek obdarované osoby tím, že by na krabici byl vidět název naší společnosti. Můžete tak objednat dokonalý dárek na výročí, svátek, narozeniny, vánoce či jen tak z lásky a mít jistotu, že vaše obdarovaná osoba nepříjde o moment překvapení. 

Zpět na hlavní stránku