Recenze

 

 

Vzhledem k tomu, že úplně s každým zákazníkem komunikujeme, můžeme naprosto upřímně říci, že jsou všichni spokojeni. Jak to? Probíráme s vámi vaše představy, sdílíme vám návrhy a hlavně s vámi probíráme hotový portrét, jakmile je nakreslen. Hotové dílo upravíme tak, abyste byli spokojeni. Bez vašeho souhlasu nic netiskneme. Dostanete od nás vždy přesně to, co chcete

  

 

 

 

 

Jak o nás zákazníci mluví?

 

Měla jsem dost specifické požadavky. Potřebovala jsem zhotovit portrét mého tatínka v dost specifické póze a to od pasu nahoru, lehce natočeného na bok. Neměla jsem bohužel fotku, kdy by byl takto vyfocen. Poslala jsem asi 7 fotek mého otce v podobných pózách. Portrét namalovali naprosto skvěle. Vřele doporučuji a děkuji Martinovi, za skvělou komunikaci :)

Iveta M.


 

Cením si hlavně přístupu a rychlosti zpracování. Potřebovala jsem portrét hotový a doma do čtyř dnů abych jej stihla přinést na oslavu. Za dva dny jsem dostala hotovou verzi v mailu a následující den byl už obraz v přepravě. Expresní zpracování bylo opravdu expresní. Děkuji za skvělý dárek. 

Lucie J.


 

Objednala jsem si portrét London k výročí s přítelem. Chtěla jsem portrét ladit do mých oblíbených barev a trochu "vylepšit"  výraz v obličeji mého přítele, který se na fotce tvářil nešťastně. Vše semnou probrali velmi detailně a nakreslili nás naprosto úžasně. Požádala jsem ještě o doladění mého nosu u hotové verze. Následující den jsem měla vše zapracované. S portrétem a celkově komunikací jsem maximálně spokojená. Doporučuji. 

Anna G.


 

Nejvíce nadšená jsem ze svých vlasů. Chtěla jsem ať mám na portrétu vlasy lehce hustší a delší. Nemůžu se teď na sebe vynadívat. Fakt se sobě strašně líbim. Moc doporučuji.

Lucie R.


 

Ze dvou fotek jste dokázali udělat krásný portrét mě a mé ženy. Skvělá práce. Dík moc.

Lukáš R.