Co všechno umíme kreslit?

Nakreslíme klidně portrét z několika fotek

Pošlete nám jednoduše více fotek jednotlivých postav a my je nakreslíme do jednoho portrétu. Můžeme nechat pózu jedné fotky, ale výraz v obličeji z fotky druhé. Nebo prostě z několika fotek vybereme to nejlepší. 

 

 

 

Poradíme si s fotkou ve špatné kvalitě

Nakreslíme dechberoucí portrét i podle fotky, která není kvalitní (rozostřená, stará,...). Naši umělci se za svá  léta praxe umí poprat prakticky s čímkoli. 

 

 

Kreslíme i velké rodinné portréty

Není pro nás problém nakreslit portrét o 10 a více osob z několika fotek. Portréty, kde je více než 5 osob kalkulujeme individuálně. Velmi rádi vám pomůžeme s kompozicí a doporučením vhodné velikosti. Napište nám na info@iportret.cz nebo zavolejte na 737 652 776

 

Kreslíme podle starých dobových fotografií 

 

 Vaší staré fotce vdechneme nový život a překreslíme ji do krásného moderního uměleckého díla. 

 

 

Nakreslíme pozadí na přání

Pokud si přejete, nakreslíme pozadí na přání. Buď nám popíšete jaké má být nebo jej můžeme nakreslit přímo z fotografie. Standardně kreslíme pozadí jednobarevné. Pozadí na přání účtujeme jako další osobu. Chcete-li nakreslit párový portrét s pozadím krásné přírodní scenérie, uveďte u objednávky prosím 3 postavy. 

 

 

Přikreslíme, dokreslíme cokoliv

Přejete si na portrétu změnit oblečení, upravit pózu, zeštíhlit pas nebo přikreslit svaly? Vše popište do poznámky a my dílo nakreslíme na přání. 

 

Myslíme i na mazlíčky

Nakreslíme vaše dvounohé, čtyřnohé i vícenohé mazlíky hned v několika stylech. Namalujeme mazlíčky buď samostatně, nebo s vámi. 

 

 

 

 ZPĚT K VÝBĚRU PORTRÉTU

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení