Co všechno umíme kreslit?

Nakreslíme klidně portrét z několika fotek

Pošlete nám jednoduše více fotek jednotlivých postav a my je nakreslíme do jednoho portrétu. Můžeme nechat pózu jedné fotky, ale výraz v obličeji z fotky druhé. Nebo prostě z několika fotek vybereme to nejlepší. 

 

 

 

Poradíme si s fotkou ve špatné kvalitě

Nakreslíme dechberoucí portrét i podle fotky, která není kvalitní (rozostřená, stará,...). Naši umělci se za svá  léta praxe umí poprat prakticky s čímkoli. 

 

 

Kreslíme i velké rodinné portréty

Není pro nás problém nakreslit portrét o 10 a více osob z několika fotek. Portréty, kde je více než 5 osob kalkulujeme individuálně. Velmi rádi vám pomůžeme s kompozicí a doporučením vhodné velikosti. Napište nám na info@iportret.cz nebo zavolejte na 737 652 776

 

Kreslíme podle starých dobových fotografií 

 

 Vaší staré fotce vdechneme nový život a překreslíme ji do krásného moderního uměleckého díla. 

 

 

Nakreslíme pozadí na přání

Pokud si přejete, nakreslíme pozadí na přání. Buď nám popíšete jaké má být nebo jej můžeme nakreslit přímo z fotografie. Standardně kreslíme pozadí jednobarevné. Pozadí na přání účtujeme jako další osobu. Chcete-li nakreslit párový portrét s pozadím krásné přírodní scenérie, uveďte u objednávky prosím 3 postavy. 

 

 

Přikreslíme, dokreslíme cokoliv

Přejete si na portrétu změnit oblečení, upravit pózu, zeštíhlit pas nebo přikreslit svaly? Vše popište do poznámky a my dílo nakreslíme na přání. 

 

Myslíme i na mazlíčky

Nakreslíme vaše dvounohé, čtyřnohé i vícenohé mazlíky hned v několika stylech. Namalujeme mazlíčky buď samostatně, nebo s vámi. 

 

 

 

 ZPĚT K VÝBĚRU PORTRÉTU