Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma

Brooklyn Zkroťte umělecký chaos

1 290 Kč 1 490 Kč 1 690 Kč 1 590 Kč 1 790 Kč 1 990 Kč 1 890 Kč 2 190 Kč 2 490 Kč 2 290 Kč 2 590 Kč 2 990 Kč od 1 290 Kč
Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Zvolte variantu
Typ kresby
Počet osob
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Velikost obrazu ?
Expresní zhotovení ?
Budeme kreslit dílo podle více fotek?

Brooklyn - ručně malovaný portrét dle vaší fotografie

Budete milovat nebo nenávidět. Klasická černobílá podoba obohacená řadou grafických efektů a způsobem umístění pestrých temperových barev porušuje všechna dosavadní pravidla umění.  Portrét znázorňující kontrast mezi stabilitou konzervativního umění a destrukcí městského podsvětí rozhodně nezůstane nepovšimnut. Zkroťte chaos a přeneste na plátno osobu, kterou chcete zvěčnit mimořádně kreativní a odvážnou uměleckou podobou.

 

Detailní informace...

 

Kategorie: Portréty

Styl Brooklyn

 

Postup

Zvolte svou možnost 

Zvolte velikost obrazu a počet osob, které na portrétu budou zobrazeny. Zvolte zda chcete tisk na plakát nebo jako obraz na plátně.

Přiložte fotografii

Jednu, nebo více fotografií, kdy postavy sloučíme do jednoho portrétu. Čím lepší kvalita fotografie bude, tím přesnější detaily budeme moci zapracovat.

Definujte požadavky

Můžete nechat tvorbu kompletně na našich umělcích nebo do poznámky sepíšete požadavky, které si do portrétu přejete zapracovat (například. černobílý, barevný, přidat či odebrat prvky...)

Dokonalý dárek je hotový

Dostanete náhled ke shlédnutí. Před samotným tiskem si náhled s vámi odsouhlasíme, abychom zajistili vaší spokojenost.

 Zhotovení obrazu do 10 dní + expedice.Expresní zpracování je hotové do 5 dní.

 

Tvorba

Styl Brooklyn je tvořen celý na grafickém tabletu. Nejprve je namalován černobílý portrét, do kterého jsou postupně zaváděny grafické efekty. Všechny efekty v podobě barevných čmáranců či prvků na pozadí jsou přidávány ručně umělcem, dle jeho citu. 

Naši umělci se mohou pochlubit několikaletou praxí s tvorbou grafiky portrétů.  Základ každého portrétu vytváří produktově grafický tým. Ten rozhodne o primárním konceptu portrétu a zvolí vhodné do sebe zapadající designové prvky. Poté váš portrét putuje k rukám profesionálního grafika, specialisty na konkrétní grafický styl. Díky našemu specialistovi pak během pár dní vznikne stylová verze portrétu z vaší fotografie přenesené do digitální podoby. Finální dílo na závěr tým reviduje, abychom dosáhli vaší maximální spokojenosti. Ke každé tvorbě přistupujeme individuálně s důrazem na precizní a osobité provedení. 

  

Tisk

Portréty tiskneme na kvalitní malířská plátna napnutá do dřevěného rámu nebo na fotodesky. Jejich velikost lze vybrat z naší nabídky přímo v objednávce. Máte-li požadavek na jinou velikost plátna, jsme schopni v tomto ohledu splnit takřka jakýkoliv požadavek po individuální domluvě. 

 

 

Tisk na plátno 

Tiskneme na vysoce kvalitní plátna určená pro tisk ve vysokém rozlišení. Plátna napínáme do dřevěných borovicových rámů o tloušťce 19mm. Plátna mají speciální povrchovou úpravu (laminace) odolnou vůči UV záření, vlhkosti a poškrábání. Obraz je omyvatelný. Na obraze se vytvoří tenký saténový film, který podtrhne barevné tóny a obraz tím ještě více oživí. Díky naší povrchové úpravě garantujeme barevnou stálost obrazu. 

 

Tisk na plakát A3

Tiskneme na kvalitní papír s gramáží 210g/m². Rozměr plakátu je 40x60cm. postery jsou tisknuty eco solventními barvami odolnými vůči UV záření, díky kterým barvy vydrží dlouhé roky. Ideální doplněk připraven do clip rámů nebo jen tak k přilepení na zeď.

 

Elektronická verze portrétu

V případě objednání verze bez tisku, pošleme hotový portrét v plném rozlišení ve formátu JPG. Standardně připravujeme dokumenty pro tisk do velikosti 40 x 60 cm. Tento a jakýkoliv menší rozměr je tak možné kdekoliv a na čemkoliv vytisknout. Není problém zhotovit formát na přání. 

Platba

Vzhledem k tomu, že se jedná o zakázkovou výrobu na míru vašemu zadání, vyžadujeme platbu předem. Platit můžete pomocí karty online nebo klasickým převodem na účet. 

Náhled

Před samotným tiskem vždy posíláme náhled ke schválení. V případech, kdy je portrét malován na papír, posíláme náčrt v polovině zpracování. Jedna kosmetická korekce je v ceně portrétu. 

Dodání

Zhotovení obrazu trvá 10 dní (nebo 5 dní s expresním tvorbou). Poté vaši zakázku budeme odesílat kurýrem na vaši adresu. Doba zhotovení může být delší v případě, že bude poptávka 4 a více osob na jednom portrétu. 

Připomínky

Do poznámky co nejpřesněji popište vaše požadavky, abychom je mohli zapracovat. V případě jakýchkoli dotazů se na nás můžete obrátit s dotazem.