Novinka Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma

Praha Dokonalost kresby tužkou

1 590 Kč 2 190 Kč 2 790 Kč 3 790 Kč 4 390 Kč 4 990 Kč od 1 590 Kč
Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Zvolte variantu
Počet osob
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Velikost obrazu ?
Expresní zhotovení ?
Budeme kreslit dílo podle více fotek?

Styl Praha - ručně malovaný portrét dle vaší fotografie

Tužka a papír - Legenda umění kresby napříč desítkami generací. Nechte si zhotovit portrét, který se nikdy neokouká. Ručně kreslený portrét, nad kterým budou žasnout další generace. Vaše soukromé umělecké dílo. 

Malujeme lidi i mazlíčky. 

Základní objednávka obsahuje: 

1. Tisk na plakát A3 (cca 30x40cm) ZDARMA

2. Dopravu portrétu ZDARMA

3. Elektronickou verzi portrétu v plném rozlišení

 

Detailní informace...

 

 

Kategorie: Portréty

 

 

Styl Praha

 

Postup:

Zvolte svou možnost 

Zvolte velikost obrazu a počet osob, které na portrétu budou zobrazeny. Zvolte zda chcete tisk na plakát nebo jako obraz na plátně.

Přiložte fotografii

Jednu, nebo více fotografií, kdy postavy sloučíme do jednoho portrétu. S kvalitou fotky si nelamte hlavu.

Definujte požadavky

Můžete nechat tvorbu kompletně na našich umělcích nebo do poznámky sepíšete požadavky, které si do portrétu přejete zapracovat (například.  text, přidat či odebrat prvky...)

Dokonalý dárek je hotový

Dostanete náhled ke shlédnutí. Před samotným tiskem si náhled s vámi odsouhlasíme, abychom zajistili vaší spokojenost.

 Zhotovení obrazu do 10 dní + expedice.Expresní zpracování je hotové do 5 dní.

 

 

Tvorba

Portréty ve stylu Praha jsou podobně jako portréty London, kresleny ručně na papír. Cílem tohoto stylu je dokonalé vystižení obličejových  kontur a vytvoření silně realistické podoby postav na fotografii. Práce se stínováním zabere umělci 8 - 10 hodin aby vystihl veškeré detaily.  Dílo je následně převedeno do elektronické podoby a tištěno na plátno či plakát, dle vašeho výběru.

Kreslíme lidi i zvířata. Fantazii se meze nekladou. 

Naši umělci se mohou pochlubit několikaletou praxí s tvorbou grafiky portrétů. Díky moderním technologiím jsme schopni celý portrét sestavit kompletně digitálně.  Díky naším specialistům pak během pár dní vznikne stylová verze portrétu z vaší fotografie. Finální dílo na závěr revidujeme, abychom dosáhli vaší maximální spokojenosti. Ke každé tvorbě přistupujeme individuálně s důrazem na precizní a osobité provedení. 

 
 

Tisk

Portréty tiskneme na kvalitní malířská plátna napnutá do dřevěného rámu nebo na fotodesky. Jejich velikost lze vybrat z naší nabídky přímo v objednávce. Máte-li požadavek na jinou velikost plátna, jsme schopni v tomto ohledu splnit takřka jakýkoliv požadavek po individuální domluvě. 

Přehled velikostí

Tisk na plátno

Tiskneme na vysoce kvalitní plátna určená pro tisk ve vysokém rozlišení. Plátna napínáme do dřevěných borovicových rámů o tloušťce 19mm. Plátna mají speciální povrchovou úpravu (laminace) odolnou vůči UV záření, vlhkosti a poškrábání. Obraz je omyvatelný. Na obraze se vytvoří tenký saténový film, který podtrhne barevné tóny a obraz tím ještě více oživí. Díky naší povrchové úpravě garantujeme barevnou stálost obrazu.

Tisk na plakát A3

Tiskneme na kvalitní papír s gramáží 210g/m². Rozměr plakátu je 40x60cm. postery jsou tisknuty eco solventními barvami odolnými vůči UV záření, díky kterým barvy vydrží dlouhé roky. Ideální doplněk připraven do clip rámů nebo jen tak k přilepení na zeď.

Proč si nechat namalovat portrét u nás?

Elektronická verze portrétu

Ke každé objednávce posíláme elektronickou verzi portrétu v plném rozlišení připravenou na tisk do vámi zvoleného rozměru.

Zapracujeme cokoliv

Chcete delší vlasy, jiné texty nebo fotku páru, ale nemáte osoby na společné fotografii? Není problém. Dokreslíme cokoliv. 

Finální verzi schvalujete VY

Bez vašeho schválení nic netiskneme. Jakmile je dílo hotovo, vždy posíláme náhled. Budeme jej upravovat dokud budete 100% spokojeni. 
 
 

Platba

Vzhledem k tomu, že se jedná o zakázkovou výrobu na míru vašemu zadání, vyžadujeme platbu předem. Platit můžete pomocí karty online nebo klasickým převodem na účet.

Dodání

Zhotovení obrazu trvá 10 dní. Poté vaši zakázku budeme odesílat kurýrem na vaši adresu. Doba zhotovení může být delší v případě, že bude poptávka 4 a více osob na jednom portrétu. V případě objednání Expresního zpracování, je portrét hotový do 5 dní. Poté je odeslán.

 

 

 

 
 
 

Nakupte a získáte:

  •   Elektronickou verzi portrétu v plném rozlišení
  •   Tisk na plakát A3 ZDARMA
  •   Dopravu portrétu ZDARMA
  •   Dárek ke každé objednávce