Akce Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma

RIO Mazlíček Mazlíček v symfonii barev

999 Kč 1 399 Kč 1 799 Kč 2 199 Kč od 999 Kč
Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Zvolte variantu
Typ kresby
Počet zvířat
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Velikost obrazu ?
Expresní zhotovení ?
Budeme kreslit dílo podle více fotek?

RIO Mazel - Ručně malovaný portrét vašeho mazlíčka dle fotografie

Ohromte vaše blízké a darujte jim něco, co ještě neviděli. Ručně kreslený portrét mazlíčka podle fotografie ve stylu RIO. Hravé barevné zpracování spolu s dynamikou křivek způsobí WOW efekt, na který nikdy nezapomenou. 

Detailní informace...

Styl RIO Mazlíček

 

Postup:

Zvolte svou možnost 

Zvolte velikost obrazu a počet zvířátek, které na portrétu budou zobrazeny. Zvolte zda chcete tisk na plakát nebo jako obraz na plátně.

Přiložte fotografii

Jednu, nebo více fotografií, kdy postavy sloučíme do jednoho portrétu. Čím lepší kvalita fotografie bude, tím přesnější detaily budeme moci zapracovat.

Definujte požadavky

Například. jméno mazlíčka, přidat či odebrat prvky... 

Dokonalý dárek je hotový

Dostanete náhled ke shlédnutí. Před samotným tiskem si náhled s vámi odsouhlasíme, abychom zajistili vaší spokojenost.

 Zhotovení obrazu do 10 dní + expedice.Expresní zpracování je hotové do 5 dní.

 

 O stylu RIO

Portréty ve stylu RIO zvěční vašeho mazlíčka naprosto originálním způsobem. Pestré barvy ve spojení s dynamickými grafickými efekty doslova roztančí vašeho čtyřnohého miláčka. Portrét mazlíčka se okamžitě se pasuje do role solitéru místnosti a zaručeně upoutá pohled každého hosta. Díky tomu jsou portréty RIO neokoukatelné a zážitek z nich ve vás prakticky nikdy neutichne. Obdarujte sebe či své blízké dokonalým estetickým zážitkem a pořádnou dávkou pozitivních emocí.

Malujeme nejen psy a kočky. Fantazii se meze nekladou. Je jen na Vás, jaké zvíře si získalo Vaše srdce a bude zdobit váš interiér.

Všechny portréty tiskneme na kvalitní foto plátna v několika velikostech.

 

Tvorba

RIO ma za úkol vytáhnout z fotografie veškerou pozitivní energii a přeměnit ji do pestré roztančené symfonie barev. Portrét je malován ručně na grafickém tabletu dle vámi zaslané fotografie. 

Naši umělci se mohou pochlubit několikaletou praxí s tvorbou grafiky portrétů. Díky moderním technologiím jsme schopni celý portrét sestavit kompletně digitálně. Základ každého portrétu vytváří produktově grafický tým. Ten rozhodne o primárním konceptu portrétu a zvolí vhodné do sebe zapadající designové prvky. Poté váš portrét putuje k rukám profesionálního grafika, specialisty na konkrétní grafický styl. Díky našemu specialistovi pak během pár dní vznikne stylová verze portrétu z vaší fotografie přenesené do digitální podoby. Finální dílo na závěr revidujeme, abychom dosáhli vaší maximální spokojenosti. Ke každé tvorbě přistupujeme individuálně s důrazem na precizní a osobité provedení. Styl Vegas je kompletně zhotoven elektronicky pomocí grafického tabletu. 

Tisk

Portréty tiskneme na kvalitní malířská plátna napnutá do dřevěného rámu nebo na fotodesky. Jejich velikost lze vybrat z naší nabídky přímo v objednávce. Máte-li požadavek na jinou velikost plátna, jsme schopni v tomto ohledu splnit takřka jakýkoliv požadavek po individuální domluvě. 

 

 


Tisk na plátno 

Tiskneme na vysoce kvalitní plátna určená pro tisk ve vysokém rozlišení. Plátna napínáme do dřevěných borovicových rámů o tloušťce 19mm. Plátna mají speciální povrchovou úpravu (laminace) odolnou vůči UV záření, vlhkosti a poškrábání. Obraz je omyvatelný. Na obraze se vytvoří tenký saténový film, který podtrhne barevné tóny a obraz tím ještě více oživí. Díky naší povrchové úpravě garantujeme barevnou stálost obrazu. 

 

Tisk na plakát A3

Tiskneme na kvalitní papír s gramáží 210g/m². Rozměr plakátu je 40x60cm. postery jsou tisknuty eco solventními barvami odolnými vůči UV záření, díky kterým barvy vydrží dlouhé roky. Ideální doplněk připraven do clip rámů nebo jen tak k přilepení na zeď.

 

 

Elektronická verze portrétu

V případě objednání verze bez tisku, pošleme hotový portrét v plném rozlišení ve formátu JPG. Standardně připravujeme dokumenty pro tisk do velikosti 40 x 60 cm. Tento a jakýkoliv menší rozměr je tak možné kdekoliv a na čemkoliv vytisknout. Není problém zhotovit formát na přání. 

Platba

Vzhledem k tomu, že se jedná o zakázkovou výrobu na míru vašemu zadání, vyžadujeme platbu předem. Platit můžete pomocí karty online nebo klasickým převodem na účet. 

Náhled

Před samotným tiskem vždy posíláme náhled ke schválení. V případech, kdy je portrét malován na papír, posíláme náčrt v polovině zpracování. Jedna kosmetická korekce je v ceně portrétu. 

 Dodání

Expresní tisk je hotový do 5 dní. Zhotovení obrazu klasickým způsobem trvá 10 dní. Poté vaši zakázku budeme odesílat kurýrem na vaši adresu. Doba zhotovení může být delší v případě, že bude poptávka 4 a více osob na jednom portrétu. 

 Připomínky

Do poznámky co nejpřesněji popište vaše požadavky, abychom je mohli zapracovat. V případě jakýchkoli dotazů se na nás můžete obrátit s dotazem.