Novinka Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma

Springfield Karikatura ve žlutém stylu

890 Kč 1 240 Kč 1 590 Kč 1 940 Kč 2 290 Kč 2 640 Kč 2 990 Kč 3 340 Kč 3 690 Kč od 890 Kč
Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Zvolte variantu
Počet osob
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Velikost obrazu ?
Jaké bude pozadí?
Expresní zhotovení
Budeme kreslit dílo podle více fotek?

Styl Springfield - Ručně malovaná karikatura dle fotografie

Karikatury ve žlutém stylu rozhodně potěší každého. Kdo by nebyl zvědavý jak by vypadal ve světě žluté rodinky. Kreslíme vše ručně a plně přizpůsobíme vašim představám. Náš zkušený tým umělců umí zapracovat cokoliv :) Stačí nám k tomu jednoduchá fotografie a váš popis. 

 

Základní objednávka obsahuje: 

1. Tisk na plakát A3 (cca 30x40cm) ZDARMA

2. Dopravu portrétu ZDARMA

3. Elektronickou verzi portrétu v plném rozlišení

 

Detailní informace...

Kategorie: Portréty

Styl Springfield

Postup:

Zvolte svou možnost 

Zvolte velikost obrazu a počet osob, které na portrétu budou zobrazeny. Zvolte zda chcete tisk na plakát nebo jako obraz na plátně.

Přiložte fotografii

Jednu, nebo více fotografií, kdy postavy sloučíme do jednoho portrétu. Čím lepší kvalita fotografie bude, tím přesnější detaily budeme moci zapracovat.

Definujte požadavky

Můžete nechat tvorbu kompletně na našich umělcích nebo do poznámky sepíšete požadavky, které si do portrétu přejete zapracovat (například. černobílý, barevný, přidat či odebrat prvky...)

Dokonalý dárek je hotový

Dostanete náhled ke shlédnutí. Před samotným tiskem si náhled s vámi odsouhlasíme, abychom zajistili vaší spokojenost.

 Zhotovení obrazu do 7 dní + expedice. Expresní zpracování je hotové do 3 dní.

 

 

Tvorba

Portréty ve stylu Springfield jsou kresleny ručně na grafickém tabletě. Cílem tohoto stylu je karikaturní vystižení postav na fotografii. Práce  zabere umělci 4 - 6 hodin aby vystihl veškeré detaily.  Dílo je následně tištěno na plátno či plakát, dle vašeho výběru.

Kreslíme lidi i zvířata. Fantazii se meze nekladou. 

Naši umělci se mohou pochlubit několikaletou praxí s tvorbou grafiky portrétů. Díky moderním technologiím jsme schopni celý portrét sestavit kompletně digitálně.  Díky naším specialistům pak během pár dní vznikne stylová verze portrétu z vaší fotografie. Finální dílo na závěr revidujeme, abychom dosáhli vaší maximální spokojenosti. Ke každé tvorbě přistupujeme individuálně s důrazem na precizní a osobité provedení. 

 
 

Tisk

Portréty tiskneme na kvalitní malířská bavlněná plátna napnutá do dřevěného rámu nebo na fotodesky. Jejich velikost lze vybrat z naší nabídky přímo v objednávce. Máte-li požadavek na jinou velikost plátna, jsme schopni v tomto ohledu splnit takřka jakýkoliv požadavek po individuální domluvě. 

Přehled velikostí

Tisk na plátno

Tiskneme na vysoce kvalitní bavlněná plátna určená pro tisk ve vysokém rozlišení. Plátna napínáme do dřevěných borovicových rámů o tloušťce 19mm. Plátna mají speciální povrchovou úpravu (laminace) odolnou vůči UV záření, vlhkosti a poškrábání. Obraz je omyvatelný. Na obraze se vytvoří tenký saténový film, který podtrhne barevné tóny a obraz tím ještě více oživí. Díky naší povrchové úpravě garantujeme barevnou stálost obrazu.

Tisk na plakát A3 nebo větší

Tiskneme na kvalitní papír s gramáží 210g/m².  postery jsou tisknuty eco solventními barvami odolnými vůči UV záření, díky kterým barvy vydrží dlouhé roky. Ideální doplněk připraven do clip rámů nebo jen tak k přilepení na zeď.

Proč si nechat namalovat portrét u nás?

Elektronická verze portrétu

Ke každé objednávce posíláme elektronickou verzi portrétu v plném rozlišení připravenou na tisk do vámi zvoleného rozměru.

Zapracujeme cokoliv

Chcete delší vlasy, jiné texty nebo fotku páru, ale nemáte osoby na společné fotografii? Není problém. Dokreslíme cokoliv. 

Finální verzi schvalujete VY

Bez vašeho schválení nic netiskneme. Jakmile je dílo hotovo, vždy posíláme náhled. Budeme jej upravovat dokud budete 100% spokojeni. 
 
 

Platba

Vzhledem k tomu, že se jedná o zakázkovou výrobu na míru vašemu zadání, vyžadujeme platbu předem. Platit můžete pomocí karty online nebo klasickým převodem na účet.

Dodání

Zhotovení obrazu trvá 7 dní. Poté vaši zakázku budeme odesílat kurýrem na vaši adresu. Doba zhotovení může být delší v případě, že bude poptávka 4 a více osob na jednom portrétu. V případě objednání Expresního zpracování, je portrét hotový do 3 dny. Poté je odeslán.

 

 

 

 
 
 

Nakupte a získáte:

  •   Elektronickou verzi portrétu v plném rozlišení
  •   Tisk na plakát A3 ZDARMA
  •   Dopravu portrétu ZDARMA
  •   Dárek ke každé objednávce