Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma

Stockholm Mazlíček Moderna na plátně

990 Kč 1 290 Kč 1 590 Kč 1 890 Kč od 990 Kč
Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Zvolte variantu
Typ kresby
Počet zvířat
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Velikost obrazu ?
Expresní zhotovení ?
Budeme kreslit dílo podle více fotek?

Stockholm Mazel

Moderna na plátně. Kubická struktura vás vtáhne do hry s tajuplnou geometrií a probudí vaši fantazii. Vašeho mazlíčka spatříte skrz krystalovou strukturu, jako byste jej pozorovali průřezem čirého diamantu. Překvapivý soulad mezi symetrií s asymetrií krystalů provokuje zrak každého pozorovatele. Rafinovanost mozaiky vdechne portrétu mazlíčka nadčasový a moderní design.

Detailní informace...

Styl Stockholm mazlíček

 

Postup:

Zvolte svou možnost 

Zvolte velikost obrazu a počet zvířátek, které na portrétu budou zobrazeny. Zvolte zda chcete tisk na plakát nebo jako obraz na plátně.

Přiložte fotografii

Jednu, nebo více fotografií, kdy postavy sloučíme do jednoho portrétu. Čím lepší kvalita fotografie bude, tím přesnější detaily budeme moci zapracovat.

Definujte požadavky

Například přidat či odebrat prvky... 

Dokonalý dárek je hotový

Dostanete náhled ke shlédnutí. Před samotným tiskem si náhled s vámi odsouhlasíme, abychom zajistili vaší spokojenost.

 Zhotovení obrazu do 10 pracovních dní + expedice. Expresní tisk je hotový do 5 pracovních dní.

 

Tvorba

Naši umělci se mohou pochlubit několikaletou praxí s tvorbou grafiky portrétů. Díky moderním technologiím jsme schopni celý portrét sestavit kompletně digitálně. Základ každého portrétu vytváří produktově grafický tým. Ten rozhodne o primárním konceptu portrétu a zvolí vhodné do sebe zapadající designové prvky. Poté váš portrét putuje k rukám profesionálního grafika, specialisty na konkrétní grafický styl. Díky našemu specialistovi pak během pár dní vznikne stylová verze portrétu z vaší fotografie přenesené do digitální podoby. Finální dílo na závěr revidujeme, abychom dosáhli vaší maximální spokojenosti. Ke každé tvorbě přistupujeme individuálně s důrazem na precizní a osobité provedení. Styl Stockholm je kompletně zhotoven elektronicky pomocí grafického tabletu. 

 

Tisk

Portréty tiskneme na kvalitní malířská plátna napnutá do dřevěného rámunebo na fotodesky. Jejich velikost lze vybrat z naší nabídky přímo v objednávce. Máte-li požadavek na jinou velikost plátna, jsme schopni v tomto ohledu splnit takřka jakýkoliv požadavek po individuální domluvě. 

 

 


Tisk na plátno 

Tiskneme na vysoce kvalitní plátna určená pro tisk ve vysokém rozlišení. Plátna napínáme do dřevěných borovicových rámů o tloušťce 19mm. Plátna mají speciální povrchovou úpravu (laminace) odolnou vůči UV záření, vlhkosti a poškrábání. Obraz je omyvatelný. Na obraze se vytvoří tenký saténový film, který podtrhne barevné tóny a obraz tím ještě více oživí. Díky naší povrchové úpravě garantujeme barevnou stálost obrazu. 

 

Tisk na plakát A3

Tiskneme na kvalitní papír s gramáží 210g/m². Rozměr plakátu je 40x60cm. postery jsou tisknuty eco solventními barvami odolnými vůči UV záření, díky kterým barvy vydrží dlouhé roky. Ideální doplněk připraven do clip rámů nebo jen tak k přilepení na zeď.

 

 

Elektronická verze portrétu

V případě objednání verze bez tisku, pošleme hotový portrét v plném rozlišení ve formátu JPG. Standardně připravujeme dokumenty pro tisk do velikosti 40 x 60 cm. Tento a jakýkoliv menší rozměr je tak možné kdekoliv a na čemkoliv vytisknout. Není problém zhotovit formát na přání. 

Platba

Vzhledem k tomu, že se jedná o zakázkovou výrobu na míru vašemu zadání, vyžadujeme platbu předem. Platit můžete pomocí karty online nebo klasickým převodem na účet. 

 

Náhled

Před samotným tiskem vždy posíláme náhled ke schválení. V případech, kdy je portrét malován na papír, posíláme náčrt v polovině zpracování. Dvě kosmetické korekce jsou v ceně portrétu. 

 

Dodání

Zhotovení obrazu trvá 10 pracovních dní. Poté vaši zakázku budeme odesílat kurýrem na vaši adresu. Doba zhotovení může být delší v případě, že bude poptávka 4 a více osob na jednom portrétu. 

 

Připomínky

Do poznámky co nejpřesněji popište vaše požadavky, abychom je mohli zapracovat. V případě jakýchkoli dotazů se na nás můžete obrátit s dotazem.